REKLAMA

REKLAMA

Raisa Rajecka: W urzędzie gminy przepracowałam 39 lat. To była służba na rzecz mieszkańców. Dziękuję za te wspólne lata

Raisa Rajecka, po 17 latach pełnienia stanowiska wójta gminy Bielsk Podlaski i 39 latach żegna się z urzędem gminy. Przechodzi na zasłużoną emeryturę.

REKLAMA

7 maja kończy się jej kadencja. W tym dniu przekazała słowa podziękowania za lata wspólnej pracy, pożegnania i życzenia powodzenia na przyszłość.

Oto list, który za pośrednictwem naszego portalu kieruje do mieszkańców i współpracowników.

"Wójtem Gminy Bielsk Podlaski byłam przez 17 lat, pracowałam w Urzędzie Gminy prawie 39 lat. Dziękuję Wam Mieszkańcy, Radni, Sołtysi, Samorządowcy, Przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji, instytucji i jednostek organizacyjnych, organizacji kościelnych, Ochotniczej Straży Pożarnej i Kół Gospodyń Wiejskich, a także Wam współpracownicy za te lata wspólnej pracy na rzecz Naszej Gminy.

Zawsze swoją pracę traktowałam jak służbę na rzecz społeczności lokalnej, która kończy się 7 maja 2024 roku. Myślę, że to zadanie wykonałam.

Zostawiam Urząd i urzędników wykwalifikowanych, sumiennych i merytorycznych, którzy niejednokrotnie swoją wiedzą i wzorami dokumentów wspierali urzędników sąsiednich gmin.

Na rok 2024 zaplanowaliśmy w budżecie gminy wiele inwestycji i pozyskaliśmy środki finansowe na ich realizację. Z wykazu zadań wynika, że będą one realizowane we wsiach na terenie całej gminy. Oznacza to, że nie dzieliłam mieszkańców, jak to mi podczas kampanii przypisywano.

W wyborach zdecydowaliście, że nową kadencję Wójta Gminy Bielsk Podlaski będzie sprawował Walenty Korycki. Pierwsza ocena działalności nowo wybranego Wójta nastąpi dopiero po 2025 roku. Życzę mu mądrości, wytrwałości i skuteczności w realizacji obietnic. Wam, drodzy Mieszkańcy Gminy Bielsk Podlaski życzę dużo zdrowia, szczerych uśmiechów od innych, na co dzień dialogu bez hejtu i tylko słonecznych dni."

Podpisano Raisa Rajecka.

opr. (azda)

REKLAMA

Wróć do początku strony